jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۵۷۷۳   ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کنندگی مجموعه تلویزیونی «جشن سربرون» به حسن نجاریان رسید و این روزها گروه تولید در اطراف اصفهان مشغول بازبینی مکان‌های فیلمبرداری هستند.

به گزارش جام‌جم، بعد از استعفای علی آشتیانی‌پور از تهیه‌کنندگی سریال جشن سربرون، حسن نجاریان به عنوان تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی همکاری خود را با این سریال آغاز کرده است. در حال حاضر گروه تولید با تهیه‌کننده جدید مشغول بازبینی مکان‌های فیلمبرداری در اطراف اصفهان هستند و به‌زودی این سریال وارد مرحله تولید خواهد شد.
به گزارش فارس، علی آشتیانی‌پور تهیه‌کننده سابق این سریال، در گفت‌وگو با فارس خبر از انصراف خود از تولید جشن سربرون داد و دلیل آن را مشکلات مالی تلویزیون دانست. بنابر این گزارش، بازیگر نقش اصلی جشن سربرون مرد است و مکان‌های فیلمبرداری این سریال در تهران، شهرک سینمایی، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و ... قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر