jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۴۹۲۲   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ورزشگاه کربلا، ساعت 23 امشب حتی یک صندلی خالی هم نخواهد داشت؛ این را هواداران پرشور عراقی در دو بازی قبلی الزورا ثابت کردند و حالا در شرایطی ذوب‌آهن حریف بعدی آنهاست که می‌آیند یک جدال حساس را از نزدیک نظاره کنند، جدالی که الزورا برای بقا می‌جنگد و ذوب‌آهن برای صدرنشینی.

اگر ذوب‌آهن هر دو بازی باقی مانده خود را در لیگ قهرمانان آسیا ببازد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ حالت بد قصه این است که الزورا عراق و النصر عربستان، هر دو الوصل امارات را شکست بدهند که البته محتمل هم هست. در این صورت اگر ذوب‌آهن مقابل الزورا و النصر ببازد، تیم علیرضا منصوریان با 10 امتیاز در همین مرحله گروهی حذف خواهد شد، چراکه النصر عربستان 12 امتیازی می‌شود و الزورا هم با 10 امتیاز و برتری مقابل ذوب‌آهن در بازی‌های مستقیم به‌عنوان تیم دوم صعود می‌کند. دقیقا به همین خاطر هم منصوریان، بعد از پیروزی تیمش مقابل الوصل، در هفته چهارم، به شاگردانش هشدار داد مراقب باشند و مغرور نشوند.
ذوب‌آهن فعلا صدرنشین گروه A است و باید برای کسب حداقل یک امتیاز دیگر بجنگد تا خیالش بابت صعود راحت شود. سبزپوشان اگر این یک امتیاز را در روز آخر از النصر عربستان بگیرند، قطعا صدرنشین خواهند شد، اما این دلیل نمی‌شود آنها سرنوشت صعود را به روز آخر و به بازی در یک زمین بی طرف موکول کنند. برای ذوب آهن، کربلا باید محلی برای جشن صعود باشد.

برنامه بازی‌های امروز
گروه A
الزورا عراق - ذوب‌آهن (23)
النصرعربستان - الوصل امارات (23:30)
گروه B
الوحده امارات - لوکوموتیو ازبکستان (22:30)
الریان قطر - الاتحاد عربستان (23)
گروه G
بوریرام تایلند - اوراوا ردز ژاپن (15:30)
بیجینگ گوان چین - چونبوک موتورز کره‌جنوبی (16:30)
گروه H
کاوازاکی ژاپن - شانگهای چین (14:30)
اولسان هیوندای کره‌جنوبی - اف سی سیدنی استرالیا (14:30)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر