jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۴۷۱۳   ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مجتبی محرمی یکی از چهره‌های فراموش نشدنی تاریخ باشگاه پرسپولیس، قبل از دیدار این تیم مقابل پاختاکور ازبکستان، یک‌سری توصیه‌های فنی برای برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش داشت.


او در این زمینه به جام‌جم گفت: طبیعتا بازی بسیار سختی پیش‌روی پرسپولیسی‌ها خواهد بود. استرس کسب پیروزی از یک طرف و بازی در خانه حریف از طرف دیگر، تیم‌شان را تحت فشار قرار می‌دهد اما من فکر می‌کنم برانکو مربی باهوشی است و می‌تواند از پس همه این مشکلات بربیاید. او نقشه‌های خوبی برای پاختاکور کشیده و بازی در خانه حریف را نیز بلد است.
محرمی اضافه کرد: پرسپولیس در دیدار مقابل حریفش اصلا نباید به فکر ارسال‌های مستقیم باشد زیرا ازبک ها، بازی قدرتی را در پیش می‌گیرند و مدافعان بلندقدی دارند که ارسال‌ها را بی‌اثر می‌کنند. من فکر می‌کنم اگر بازیکنان تیم به بازیشان سرعت بدهند و کار در عمق را جدی بگیرند، روی شوتزنی و استفاده از خلاقیت می‌توانند به گل برسند. بازی بعد از گلزنی هم مهم است. در دیدار با تراکتورسازی، پرسپولیس نتوانست از گل خود محافظت کند اما در دیدار با پاختاکور باید این توان را افزایش بدهد و بازیکنانی که جایگزین نفرات اصلی می‌شوند نیز، با تمام وجود بازی کنند.
مدافع پیشین سرخپوشان در مورد غیبت شجاع نیز افزود: حضور نداشتن شجاع خلیل‌زاده می‌تواند پرسپولیس را دچار مشکل کند، اما بازیکنان دیگر باید جور او را بکشند. خیالم از سیدجلال حسینی کاملا راحت است ولی باید دید بازیکنان جانشین چه کار می‌کنند. فکر می‌کنم محسن ربیع‌خواه به جای شجاع به میدان برود و امیدوارم بتواند این‌کار بزرگ را انجام دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر