jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۳۴۴۰ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

معاون امور بین‌الملل دانشگاه آزاد با بیان این‌که در حال اخذ مجوز راه‌اندازی واحدهای دانشگاه در عراق، سوریه و عمان هستیم، گفت: راه‌اندازی این واحدها از دو طریق پیگیری می‌شود.به گزارش مهر،‌ علیرضا شیخ عطار با اشاره به تأسیس واحدهای جدید دانشگاه آزاد در عراق، سوریه و عمان افزود: در مرحله ابتدایی، توافق‌نامه‌ای بین دانشگاه آزاد و وزرای آموزش عالی عراق و سوریه منعقد شد و ‌ به دنبال اخذمجوز برای راه‌اندازی این واحدها هستیم. در عمان نیز شرکتی برای پیگیری افتتاح این واحدها تأسیس شده است.
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد از دو طریق شعبه و مشارکت در ایجاد دانشگاه راه‌اندازی این واحدها را پیگیری می‌کند و هر کدام زودتر به نتیجه رسید، کار ساخت آغاز می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر