jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۳۴۴۰ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

معاون امور بین‌الملل دانشگاه آزاد با بیان این‌که در حال اخذ مجوز راه‌اندازی واحدهای دانشگاه در عراق، سوریه و عمان هستیم، گفت: راه‌اندازی این واحدها از دو طریق پیگیری می‌شود.به گزارش مهر،‌ علیرضا شیخ عطار با اشاره به تأسیس واحدهای جدید دانشگاه آزاد در عراق، سوریه و عمان افزود: در مرحله ابتدایی، توافق‌نامه‌ای بین دانشگاه آزاد و وزرای آموزش عالی عراق و سوریه منعقد شد و ‌ به دنبال اخذمجوز برای راه‌اندازی این واحدها هستیم. در عمان نیز شرکتی برای پیگیری افتتاح این واحدها تأسیس شده است.
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد از دو طریق شعبه و مشارکت در ایجاد دانشگاه راه‌اندازی این واحدها را پیگیری می‌کند و هر کدام زودتر به نتیجه رسید، کار ساخت آغاز می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر