jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۳۱۹۸ ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرد مسلح بعد از قتل روحانی میانسالی در همدان، با انتشار پستی در حساب اینستاگرامی‌اش به این جنایت اعتراف کرد.

قاتل شامگاه دیروز در مسیر فرار به سمت مرز ، شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش جام‌جم، روز شنبه مردی با پلیس همدان تماس گرفت و از قتل طلبه 46ساله‌ای خبر داد. ماموران با حضور در محل جنایت که مقابل مدرسه حوزه علمیه آیت‌ا... ملاعلی معصومی‌همدانی در خیابان شهدای این شهر بود، مشاهده کردند او با شلیک دو گلوله کشته شده است. تحقیقات محلی و بازبینی فیلم دوربین مداربسته محل جنایت نشان داد که مردی از خودروی پژو 206 پیاده شده و با دیدن روحانی میانسال به سمت او شلیک کرده و بعد از سوار شدن به خودرو از محل فرار کرده است. جست‌وجوها در این‌باره ادامه داشت تا این‌که ماموران دریافتند، فردی با انتشار پستی در حساب اینستاگرامی خود به قتل این روحانی اعتراف کرده است. ماموران تصویر این مرد را با تصاویر به‌دست آمده از دوربین‌های مداربسته محل جنایت مطابقت دادند که معلوم شد او همان مرد تیرانداز است. با تایید هویت او جست‌وجوهای پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد.
سردار کامرانی‌صالح، فرمانده استان همدان هم در این باره به جام‌جم گفت: مرحوم قاسمی امام جماعت مسجد حاج کربعلی و مدیر کتابخانه مرحوم دامغانی همدان بود. شاهدان عینی با برداشتن شماره پلاک خودروی قاتل به روند شناسایی وی کمک کرده‌اند. وی افزود: وابستگان متهم فراری شناسایی و دستگیر شده‌اند. مخفیگاه‌های احتمالی او هم شناسایی شده است.
در حالی که پلیس اعلام می‌کند هنوز قاتل دستگیر نشده است،شامگاه دیروز رئیس کل دادگستری استان همدان در گفت‌وگو با میزان از دستگیری قاتل فراری خبر داد و گفت: متهم پس از این قتل قصد داشت خود را به مرز رسانده و از کشور فرار کند که در قروه کردستان شناسایی و دستگیر شد. تحقیقات در این پرونده ادامه دارد و به صورت فوق العاده و ویژه به آن رسیدگی می شود.
عامل این جنایت فردی به نام بهروز است که در صفحه اینستگرامش فیلم و عکس‌هایی از خود با انواع تفنگ و در حال تیراندازی منتشر کرده بود. مرد شرور در آخرین استوری خود در اینستاگرام، به قتل این روحانی اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر