jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۲۹۴۱   ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

چرا سرمربی شمشیربازی راهی مسابقات کره جنوبی نمی‌شود؟

پیمان فخری: هزینه‌ها بالاست، تصمیم گرفتم نروم

یک اتفاق عجیب در شمشیر بازی. اصل ماجرا این است که به‌زودی ملی‌پوشان ایران راهی مسابقات کره جنوبی می‌شوند، اما بدون سرمربی!

یعنی پیمان فخری قرار نیست همراه آنها به شرق آسیا برود و آن هم یک دلیل دارد، کاهش هزینه‌ها. با پیمان تماس گرفتیم تا خودش در این باره توضیح بدهد. سرمربی تیم ملی شمشیر‌بازی با تایید این خبر گفت: «البته این برای اولین بار نیست که اتفاقی اینچنین می‌افتد. من سال قبل هم به این مسابقات نرفتم. هزینه‌ها خیلی بالاست و به همین دلیل تصمیم گرفتم همراه تیم نباشم.» از او سؤال کردیم که این هزینه‌ها چقدر می‌شود که فخر این واکنش را نشان داد: «اگر اشتباه نکنم 20 میلیون تومان. 13 میلیون تومان فقط پول بلیت می‌شد. البته مسؤولان فدراسیون گفتند که مشکلی وجود ندارد. مسابقات در بخش انفرادی است و من ترجیح دادم راهی این مسابقات نشوم.»
فخری ادامه داد: «مشکلی پیش نمی‌آید. برای بچه‌ها برنامه‌ای مشخص تدوین کرده‌ایم. آنها به صورت مشترک با کره و روسیه تمرین انجام می‌دهند. این مسابقات برای بچه‌های ما بیشتر جنبه تدارکاتی دارد و بچه‌ها می‌خواهند خودشان را برای مسابقات اسپانیا آماده کنند.»
از سرمربی تیم ملی درباره نفرات اعزامی به این مسابقات سؤال کردیم که او این واکنش را نشان داد: «سه نفر از چهار نفر شمشیرباز اعزامی به این رقابت‌ها مشخص هستند. مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری. اما روی نفر چهارم هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و تصمیمی نگرفته‌ایم. هفته آینده یک مسابقه انتخابی بین فرزاد باهر ارسباران، محمد فتوحی و نیما زاهدی برگزار می‌کنیم تا نفر چهارم را انتخاب و با ترکیب ثابت در مسابقات شرکت کنیم. »

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر