jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۲۳۲۵ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پلیس با انتشار عکس عامل جنایت در مغازه پتو فروشی برای شناسایی مخفیگاه او از مردم درخواست کمک کرد.

به گزارش جام‌جم، تحقیقات جنایی برای دستگیری قاتل از ظهر دوازدهم دی ماه سال 96 و به دنبال گزارش قتلی در کوچه سیداسماعیل تهران در دستور کار پلیس قرار گرفت.
ماموران در تحقیقات مقدماتی دریافتند، قتل در یک پتو فروشی رخ داده و کارگر مغازه پس از ارتکاب جنایت از محل فرار کرده بود.
ماموران به تحقیق از صاحب مغازه پرداختند که او اظهار کرد: روز درگیری مقتول به نام ناصر حدود ۱۵ بار با مغازه ام تماس گرفت و با شاگرد مغازه به نام حمید درگیری لفظی پیدا کرد. ساعتی بعد او به داخل مغازه آمد و به سمت حمید رفت. سعی کردم آنها را از هم جدا کنم که چاقویی که دست شاگردم بود، به دستم خورد و از آن ناحیه زخمی شدم. در ادامه چاقو به سینه ناصر برخورد کرد و پس از چند لحظه روی زمین افتاد.
کارآگاهان با شناسایی خانه حمید در خیابان ۱۷ شهریور به تحقیق از همسایه‌ها پرداخته و مشخص شد که حمید به‌صورت مجردی زندگی می‌کرده و بعد از قتل به محل نامشخصی گریخته است .
سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به این جنایت گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده، هماهنگی‌های لازم با شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران برای انتشار بدون پوشش تصویر متهم انجام شده است. از شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی درخصوص مخفیگاه یا محل‌های تردد وی دارند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۳۷ در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر