jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۲۱۳۸   ۳۱ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیر روابط عمومی معاونت صدا از راه‌اندازی قرارگاه رسانه‌ای رادیو خبر داد.

به گزارش جام‌جم، حامد فاتحی، مدیر روابط‌عمومی معاونت صدا با اعلام این خبر گفت: با تدبیر و راهبری معاون محترم صدا، همکاران ما از ساعات اولیه شروع بحران در مناطق سیل زده حضور یافتند، با این حال در راستای تقویت این اقدام، فعالیت قرارگاه رسانه‌ای معاونت صدا در مناطق سیل‌زده در لرستان آغاز شده است که همکاران تولیدی و فنی رادیو به مدت یک ماه در این مناطق حضور خواهند داشت و به پوشش فعالیت‌های سازمان‌ها و نهادهای خدمات‌دهنده از جمله دولت، سپاه، ارتش، هلال‌احمر، بسیج و نیروهای مردمی می‌پردازند که البته در صورت لزوم و بنا به شرایط احتمال تمدید این حضور هم با ابلاغ دکتر شاه‌آبادی، معاون صدای رسانه ملی پیش‌بینی شده است.
وی افزود: قرارگاه رسانه‌ای معاونت صدا تا یک ماه در مناطق حضور دارد و روند پیشرفت کار که بحث بازسازی و نوسازی راه‌های ارتباطی و مسکن از اولویت‌های آن است را با سعی در تقویت همدلی و همکاری بین مردم، سازمان‌ها و نهاد‌های خدمات رسان با پوشش فعالیت‌های دولت، ارتش، سپاه، بسیج، نیروهای مردمی و هلال‌احمر، مطالبات آسیب‌دیدگان را در فضایی مناسب دنبال می‌کند.
مدیر روابط عمومی معاونت صدا گفت: گزارشگرانی که به منطقه اعزام شدند، علاوه‌بر شبکه متبوع ارتباط با همه شبکه‌های رادیویی از جمله شبکه رادیو امداد، ایران، جوان، ورزش و سایر شبکه‌ها را در دستور کار دارند و گزارش‌های روزانه ارسال می‌کنند . ضمن این‌که تیم برنامه‌ساز به زودی در منطقه مستقر می‌شود و برنامه‌سازی میدانی انجام خواهد داد.
فاتحی افزود: تعدادی از عزیزان در شهرستان پلدختر لرستان و روستاهای اطراف از جمله روستای معمولان سرکشی می‌کنند و جاهای صعب‌العبورو جاهایی که مشکلات بیشتری دارند را پوشش می‌دهند.
جمعی از دوستان، به همراه یکی از گزارشگران عازم خوزستان هستند که قرار است به‌زودی مستقر شوند.
فاتحی با بیان این‌که گروه‌های برنامه‌ساز در استان‌های سیل‌زده از جمله سه استان لرستان، خوزستان و گلستان حضور خواهند داشت، تصریح کرد: مباحث مربوط به سیل‌زده‌ها پیگیری شده و به گوش مسؤولان خواهد رسید.
وی ادامه داد: با همت اداره کل فنی معاونت صدا ما با تجهیزات کامل فنی در سه بستر ارسال امواج را خواهیم داشت و پیش‌بینی این مهم صورت گرفته است که در بدترین شرایط با کمک ماهواره بتوانیم ارتباط خود را با تهران و دیگر شبکه‌های رادیویی حفظ کنیم و این مجموعه که با همکاری هلال‌احمر در مناطق حضور دارد کار خود را دنبال می‌کند تا بتواند بازتاب مناسب و میدانی از دشواری‌ها و شرایط هموطنانمان ارائه کند.
فاتحی خاطرنشان کرد: ارسال کمک‌های همکارانمان در معاونت صدا همزمان با اعزام برنامه‌سازان به سازمان هلال‌احمر تحویل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر