ده‌ها هزار نیروی حزب‌ا... اطراف رژیم صهیونیستی هستند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه‌پاسداران گفت: وزیر خارجه آمریکا در عین استیصال و در ادامه خصومت‌ورزی‌های جدید خود از پرواز مستقیم هواپیمای ایران به ونزوئلا ابراز خشم می‌کند و این موضوع از قدرت جمهوری اسلامی ایران نشات می‌گیرد.
کد خبر: ۱۲۰۱۳۷۱

سردار سرتیپ علی فدوی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش «من هم یک سپاهی‌ام» که صبح دیروز برگزار شد، افزود: امروز در عرصه دستاوردهای منطقه‌ای ده‌ها هزار نیروی حزب‌ا... لبنان در اطراف مرزهای رژیم صهیونیستی حضور دارند و این مساله هرگز برای آمریکایی‌ها قابل هضم نیست. آمریکایی‌ها جنگ 33 روزه را تنها برای از بین بردن حزب‌ا... و محقق نشدن اهداف ایران در منطقه آغاز کردند ولی به فضل خدا متحمل شکست مفتضحانه‌ای شدند.
وی گفت: در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ کشوری جرات مخالفت با سلطه جهانی به رهبری آمریکا را نداشت، اما امروز شاهد هستیم که کشورهای بسیار کوچک در جلسات شورای امنیت به صراحت با نظر آمریکا مخالفت می‌کنند.
همچنین علی‌اکبر ولایتی، رئیس هیات مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در این همایش گفت: سپاه پاسداران مدافع انقلاب است و مخالفت با سپاه پاسداران مخالفت با ملت ایران است.
وی با بیان این‌که ایران یک ابرقدرت بالقوه و نماد آن هم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، افزود: آحاد مردم ایران هرکدام یک سپاهی بالقوه هستند./ایرنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها