jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۹۸۱۴ ۱۹ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه روز یکشنبه با «عبدا... دوم» شاه اردن در کاخ الحسینیه دیدار و درباره روابط دوجانبه و تحولات منطقه‌ای گفت‌وگو کرد.

به گزارش فارس، شاه اردن در این دیدار بر تمایل خود برای استمرار هماهنگی و مشورت بین دو کشور در مسائل مختلف با هدف تقویت امنیت و ثبات منطقه تأکید کرد. در این دیدار روند سازش نیز بررسی شد و شاه اردن بر تشدید تلاش‌ها برای پایان دادن به منازعه فلسطینی-اسرائیلی بر اساس راه‌حل دو دولت و تشکیل دولت مستقل فلسطین در مرزهای چهارم ژوئن سال ۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی تأکید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر