jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۹۸۳۹۵ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷  |  ۲۰:۳۰

دادستان تهران از بازداشت ۳۰ نفر از اخلالگران و دلالان بازار مرغ طی روز جاری خبر داد.

بازداشت ۳۰ نفر از اخلالگران و دلالان بازار مرغ

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، عباس جعفری دولت آبادی در جمع خبرنگاران از بازداشت ۳۰ نفر از اخلالگران و دلالان بازار مرغ طی روز جاری خبر داد.

وی افزود: پس از تصمیم متخذه در کمیته مقابله با گرانفروشی که با حضور نمایندگان دستگاه‌های متولی روز شنبه در دادستانی تهران تشکیل شد مقرر شد مرغ تنظیم بازار با قیمت مصوب (۱۱۵۰۰ تومان) عرضه شود که متاسفانه، سی‌نفر از دلالان عمده با گرانفروشی و عدم عرضه مرغ در بازار تلاش کردند وضعیت بازار مرغ را آشفته‌تر کنند.

دادستان تهران گفت: به دنبال این اقدام پس از تشکیل پرونده قضایی، متهمان بازداشت شدند و مراکز فعالیت آنان نیز پلمب شد.

جعفری دولت آبادی تاکید کرد: کلیه مراکز عرضه مرغ موظف هستند مرغ تنظیم بازار را به قیمت مصوب (۱۱۵۰۰ تومان) عرضه نمایند؛ والا به اتهام گرانفروشی‌ کلان تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر