jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۷۸۶۸ ۲۵ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

محسن توسلی از انتشار یک قطعه نوروزی با موضوع مناطق عملیاتی جنوب و اجرای چند قطعه در این مناطق خبر داد و به مهر گفت: طبق برنامه‌ریزی های انجام‌گرفته در ایام عید نوروز به مدت دو روز در مناطق عملیاتی جنوب برای مسافران اردوهای راهیان نور برنامه‌هایی را اجرا می‌کنم که عمده این برنامه‌ها در شهر خرمشهر خواهد بود.این خواننده همچنین خبر داده به سفارش بسیج سازمان صداوسیما هم قطعه موسیقایی را به نام «خاک معطر» تولید کرده که در ایام تعطیلات نوروزی ویژه زائران و مسافران راهیان نور در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی پخش می‌شود.
توسلی که در زمینه موسیقی انقلابی نیز فعالیت دارد، اردوهای راهیان نور را یک فرصت بسیار مناسب برای معرفی ظرفیت‌های ارزشمند موسیقی انقلاب و دفاع مقدس دانست و توضیح داد: این اردوها می‌تواند شرایط هیجان‌انگیزتر و نشاط‌آور تری را برای مسافران این فضا فراهم کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر