jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۷۸۶۸ ۲۵ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

محسن توسلی از انتشار یک قطعه نوروزی با موضوع مناطق عملیاتی جنوب و اجرای چند قطعه در این مناطق خبر داد و به مهر گفت: طبق برنامه‌ریزی های انجام‌گرفته در ایام عید نوروز به مدت دو روز در مناطق عملیاتی جنوب برای مسافران اردوهای راهیان نور برنامه‌هایی را اجرا می‌کنم که عمده این برنامه‌ها در شهر خرمشهر خواهد بود.این خواننده همچنین خبر داده به سفارش بسیج سازمان صداوسیما هم قطعه موسیقایی را به نام «خاک معطر» تولید کرده که در ایام تعطیلات نوروزی ویژه زائران و مسافران راهیان نور در شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی پخش می‌شود.
توسلی که در زمینه موسیقی انقلابی نیز فعالیت دارد، اردوهای راهیان نور را یک فرصت بسیار مناسب برای معرفی ظرفیت‌های ارزشمند موسیقی انقلاب و دفاع مقدس دانست و توضیح داد: این اردوها می‌تواند شرایط هیجان‌انگیزتر و نشاط‌آور تری را برای مسافران این فضا فراهم کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر