jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۷۶۷۸ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان که چندی پیش به قتل سه عضو یک خانواده در روستای کله‌هو در کرمانشاه اقدام کرده بود، دستگیر شد .

سردار منوچهر امان اللهی، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: اواسط آذر امسال مرد 31 ساله‌ای به مقابل خانه یکی از اهالی روستای کله‌هو مراجعه و پس از ورود به خانه همه اعضای این خانواده را به رگبار بست. در این حادثه پدر ۴۸ ساله و دختر و پسر ۲۳ ساله خانواده به قتل رسیدند و مادر خانواده نیز از ناحیه مچ پا مجروح شد.
وی با بیان این‌که فرد قاتل پس از ارتکاب جنایت فرار کرد، افزود: تلاش برای دستگیری قاتل فراری ادامه داشت تا این‌که پلیس آگاهی استان پس از تلاش‌های شبانه‌‌روزی و با استفاده از کارهای اطلاعاتی توانستند مخفیگاه وی را در یکی از شهرهای شمالی شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضایی، در عملیاتی ضربتی توانستند صبح چهارشنبه قاتل را دستگیر کنند. پس از انتقال قاتل به پلیس آگاهی، تحقیقات برای کشف انگیزه‌اش از قتل آغاز می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر