jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۷۶۲۴ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در ثانیه‌های پایانی بازی پرسپولیس ‌ و السد، گل بغداد بونجاح در موقعیت آفساید به ثمر رسید. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس بعد از بازی با انتقاد از داور گفت: «گل السد به‌طور حتم آفساید بود و ما این موضوع را قبل از حضور در کنفرانس خبری بررسی کردیم، بنابراین نتیجه‌ای که به دست آمد، اصلا عادلانه نبود.»

از سوی دیگر السدی‌ها هم به‌شدت به داور اعتراض داشتند. چند کارشناس داوری که به صورت زنده در شبکه بین اسپورت قطر به تحلیل عملکرد داور می‌پرداختند، تاکید داشتند داوران کره‌ای عملکرد ضعیفی داشتند. یکی از کارشناسان این شبکه می‌گفت: «معمولا داورانی که از شرق به غرب آسیا می‌آیند و قضاوت می‌کنند ضعیف هستند و اشتباهات زیادی می‌کنند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر