jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۸۴۱ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

نمایشگاه بهاره تهران در حالی آغاز به کار کرد که خبری از توزیع گوشت و مرغ تنظیم بازاری در این نمایشگاه نیست و طبق شنیده‌ها احتمال می‌رود توزیع گوشت یخ‌زده تنها بین خانواده‌های یارانه‌بگیر صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه که تا ۲۸ اسفند دایر خواهد بود در ۵۷۰ غرفه به عرضه محصولاتی همچون کیف و کفش، البسه، کالای خواب، آجیل و شکلات و شیرینی می‌پردازد و این در حالی است که قرار بر آن بود تا برنج و شکر دولتی نیز در این نمایشگاه عرضه شود، اما برنج و شکر در اختیار اتاق اصناف تهران قرار نگرفته است.
قاسم نوده‌فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه بهاره مصلی گفت: سعی شده تمام غرفه‌ها در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد تا به صورت مستقیم محصولات خود را به متقاضیان عرضه کنند و در این زمینه از غرفه‌داران تعهد گرفته شده تا تنها محصولات داخلی را عرضه کنند.
وی با بیان این‌که تنها در برخی اقلام همچون بادام که تولید داخلی وجود ندارد یا نیاز بازار را رفع نمی‌کند از محصولات وارداتی نیز استفاده شده است، اظهار کرد: آنالیز قیمت تمام‌شده محصولات از غرفه‌داران به مسؤولان نمایشگاهی ارائه‌شده و آنها کیفیت و قیمت کالا را مورد بررسی و نظارت قرار داده‌اند و برای تک‌تک کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه، قیمت کارشناسی از سوی بازرسان اصناف تعیین شده است.
رئیس اتاق اصناف تهران در رابطه با عرضه کالاهای دولتی تاکید کرد: قرار بر آن است تا شکر و برنج در این نمایشگاه عرضه شود، اما تا زمانی که شرایط نگهداری و موارد بهداشتی در زمینه عرضه گوشت فراهم نشود، گوشت در مصلی و دیگر نمایشگاه‌های سطح تهران همچون نمایشگاه بوستان ولایت و فرهنگسرای خاوران توزیع نخواهد شد.
نوده‌فراهانی تاکید کرد: در دو روز گذشته ۲۲۰۰ تن گوشت وارداتی بین مصرف‌کنندگان عمده همچون بیمارستان‌ها و پادگان‌ها توزیع شده و طبق برنامه‌های تعیین شده قرار بر آن است تا با توجه به نیاز سطح بازار، حجم عرضه گوشت گرم افزایش یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر