jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۴۰۴۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تازه داماد بعد از اختلاف با همسر 16 ساله‌اش او را مسموم و سپس خفه کرد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ ابراهیم کوچک‌زائی، فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: شامگاه نهم آذر امسال، وقوع مرگ مشکوک زنی در بیمارستان شهر خاش به پلیس گزارش شد. ماموران با حضور در بیمارستان و تحقیقات اولیه متوجه شدند زن 16 ساله فوت شده است. تحقیقات نشان می‌داد او ساکن روستایی از توابع بخش پشتکوه بوده است‌. بررسی‌ها نشان می‌داد آثار ضرب و شتم و کبودی بر سر و صورت او وجود دارد.
وی افزود: با احتمال قتل این زن نوجوان، ماموران به تحقیقات از اهالی روستا ادامه دادند که معلوم شد، او با شوهرش که پسر‌عمه‌اش بوده، اختلاف‌های زیادی داشته است‌. ماموران متوجه شدند که شوهر مقتول فرار کرده است. او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و در کمتر از پنج ساعت شناسایی و بازداشت شد‌. متهم 18ساله که کارگر گلخانه‌ای در خاش بود در تحقیقات پلیسی گفت کمتر از شش ماه بوده که ازدواج کرده‌اند، با همسرش دچار اختلاف شده، او را با سم کشاورزی مسموم و بعد با دستانش خفه کرده است. با اعتراف متهم، تحقیقات پلیسی از وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر