jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۳۹۱۵   ۰۶ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

داورزنی: دنبال مهندس برای انتخابات نگردید!

سرمربی فوتبال را ما انتخاب نمی‌کنیم

محمدرضا داورزنی، معاون وزارت ورزش و جوانان و اظهار نظر درباره چند فدراسیون ورزشی.

او در ابتدای حرف‌هایش در پاسخ به سوالی درباره فدراسیون فوتبال و شایعه انتخاب وینچنزو مونتلا گفت: «تصمیم‌گیری درباره سرمربی تیم ملی و برنامه‌ریزی در این خصوص با فدراسیون فوتبال است.»
او این را گفت و در واکنش به شایعه اختلاف با رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: «با تاج هیچ اختلافی نداریم و او از مدیران خوب ماست. هیچ اختلافی هم بین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال نیست.»
محمدرضا داورزنی به آینده والیبال هم اشاره کرد و ادامه داد: «ما میزبان جام ملت‌های آسیا و دو هفته از لیگ ملت‌های والیبال هم هستیم. لیگ ملت‌ها را باید در اردبیل و ارومیه میزبانی کنیم که خوشبختانه اقدامات خوبی در این خصوص صورت گرفته است. کسب سهمیه المپیک و حضور در لیگ ملت‌ها از دیگر برنامه‌های تیم ملی برای سال آینده است. فدراسیون برنامه‌های خود را به‌خوبی دنبال می‌کند و ما هم تلاش می‌کنیم بعد از تعطیلات نوروز سروسامانی به این فدراسیون بدهیم.»
داورزنی درخصوص شرایط فرجی برای حضور در انتخابات فدراسیون کاراته، گفت:« انتخابات فدراسیون کاراته قرار است ۲۲ یا ۲۳ اسفند ماه برگزار شود و تا آن زمان اگر نامه بازگشت به کار وی بیاید، فرجی می‌تواند در انتخابات شرکت کند؛ وگرنه او در انتخابات نخواهد بود.»
معاون وزیر ورزش درمورد برگزاری مجمع قایقرانی و این‌که نام کاندیداها دیر اعلام شد و شائبه‌های مهندسی انتخابات مطرح شده است، عنوان کرد:« بازهم انتخابات شروع شد و شما دنبال مهندس می‌گردید؟!»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر