پسر جوان که در پوشش مسافربر دختر دانشجو را ربوده و در حاشیه خیابانی خلوت آزار داده بود دیروز پای میز محاکمه ایستاد. به گزارش جام‌جم، شامگاه هفتم تیر ماه سال 97 دختر جوانی به نام ندا به کلانتری رفت و از راننده یک دستگاه پراید که وی را آزار داده بود، شکایت کرد. دختر جوان گفت من دانشجوی دکترای رشته تاریخ هستم و در دانشگاه تهران درس می‌خوانم.
کد خبر: ۱۱۹۳۲۹۴

چون خانواده‌ام در شهرستان هستند در یک خوابگاه دانشجویی در خیابان کارگر زندگی می‌کنم. برای تفریح بیرون رفته بودم و می‌خواستم به خوابگاه برگردم اما چون آن شب بازی فوتبال میان کشورمان و پرتغال برگزار شده بود، خیابان‌ها شلوغ بود و اتوبوس پیدا نکردم. به همین خاطر ناچار شدم سوار یک دستگاه پراید شوم که دو مسافر داشت. راننده پراید بعد از این‌که دو مسافر را در مقصد از ماشین پیاده کرد، ناگهان تغییر مسیر داد و به سمت خیابان جلال آل احمد رفت. راننده در حاشیه خیابانی خلوت بدون توجه به التماس‌هایم مرا آزار داد و سپس مقابل خوابگاه از ماشین به بیرون پرت کرد. ولی من توانستم شماره پلاک خودرو را به‌خاطر بسپارم. با اطلاعاتی که دختر جوان به پلیس ارائه داده بود خودروی مورد نظر توقیف و راننده آن که میلاد ۲۹ساله بود بازداشت شد. وی در دادسرا خودش را بی‌گناه خواند و ادعا کرد هرگز دختر دانشجو را ندیده است. میلاد گفت: من آن شب باشگاه بدنسازی بودم و هرگز این دختر را ندیده‌ام. در حالی که پزشکی قانونی اظهارات دختر دانشجو را تایید کرده بود، علیه میلاد کیفرخواست صادر و پرونده‌اش به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. وی در حالی که با قرار وثیقه آزاد بود دیروز در شعبه چهارم به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک قاضی مستشار پشت درهای بسته و غیرعلنی پای میز محاکمه ایستاد.
در این جلسه دختر دانشجو گفت: از یک سال پیش که چنین اتفاقی برایم افتاد، زندگی‌ام تغییر کرده و نمی‌توانم از خانه خارج شوم. قرار است طی چند روزه آینده از پایان‌نامه دکترا دفاع کنم و بعد از آن می‌خواهم به شهرستان محل زندگی‌ام نزد خانواده‌ام برگردم. من برای راننده پراید که مسیر زندگی‌ام را تغییر داده اشد مجازات را می‌خواهم. سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و حرف‌های تازه‌ای را مطرح کرد.
وی که ادعا کرده بود هرگز دختر جوان را ندیده گفت: من دختر جوان را می‌شناسم و او را سوار ماشین کرده بودم. خودش در ماشین سر صحبت را باز کرد و از من خواست با هم رابطه برقرار کنیم. او حتی از من پول می‌خواست اما قبول نکردم و او را مقابل خوابگاه از ماشین پیاده کردم. او به دروغ چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده و قصد دارد از من اخاذی کند. در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای را صادر کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها