رئیس پلیس امنیت عمومی چهارمحال و بختیاری

کشف ۱۷۴ حلقه لاستیک احتکار شده در شهرکرد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری از کشف یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم گوشت سهمیه خارج از شبکه توزیع خبر داد و گفت: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شد که توسط بازپرس مربوطه در دست رسیدگی قرار دارد.
کد خبر: ۱۱۹۲۴۲۱
کشف یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم گوشت سهمیه خارج از شبکه توزیع

به گزارش جام جم آنلاین از میزان ، عبدالرضا علیمحمدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری در خصوص کشف یک تن و ۶۰۰ کیلوگرم گوشت سهمیه خارج از شبکه توزیع اظهار کرد: این میزان گوشت هنگام بازدید از رستورانی در شهرکرد کشف و در بررسی‌ها مشخص شد یک تن آن متعلق به یکی از استان‌های همجوار بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رستوران مذکور پلمب شد، اظهار کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شد که توسط بازپرس مربوطه در حال رسیدگی است.

مدتی پیش نیز در تهران عوامل معاونت نظارت بر اماکن عمومی به همراه سرپرست دادسرای ناحیه ۱۹ تهران در جریان احتکار گوشت در یکی از محله‌های ستارخان قرار گرفتند که در بازرسی‌های انجام شده مشخص شد بیش از هفت هزار کیلو گوشت گوساله که باید با قیمت ۲۹۹۰۰ تومان بین شهروندان توزیع می‌شد، توسط فردی به هویت م. ک. احتکار و به قیمت بیش از شصت هزار تومان بین رستوران‌ها تقسیم می‌شده است که در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و متهم دستگیر شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها