jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۹۱۹۴۵ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۵:۴۰

انفجار گاز شهری در یک منزل مسکونی در حوالی میدان خراسان منجر به مصدومیت یک نفر شد.

یک مجروح بر اثر انفجار گاز در میدان خراسان

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، صدای انفجار مهیبی ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز همسایگان ساختمان مسکونی را از خواب بیدار و با صحنه‌ دلخراشی مواجه کرد و آنان سراسیمه از ساختمان خارج شدند و برای کمک خواستن با آتش نشانی تماس گرفتند.

ستاد فرماندهی آتش نشانی نیز با به صدا درآوردن زنگ ایستگاه ۹۹، آتش نشانان را به همراه تیم نجات ۲ عازم میدان خراسان، میدان غیاثی کرد.

علیرضا حجازی سلیم - فرمانده آتش نشانان حاضر در محل - در این باره گفت: انفجار بر اثر نشت گاز شهری در یک واحد مسکونی ۴۰ متر مربعی در یک ساختمان چهار طبقه تک واحدی اتفاق افتاد که منجر به تخریب قسمتی از این واحد مسکونی همچنین مصدومیت جوان ۳۲ ساله‌ای شد.

وی با اشاره به اینکه مصدوم قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی با کمک همسایگان از محل حادثه خارج شده بود، اظهارکرد: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان به همراه یک رشته لوله پرفشار آب آتش نشانی خود را به طبقه مورد حادثه رساندند و همزمان با خاموش کردن شعله آتش در قسمتی از این واحد مسکونی به جست و جو در داخل محل پرداختند.

این فرمانده آتش نشانی در ادامه گفت: با حضور تیم پزشکی اورژانس، مصدوم حادثه برای ادامه مداوا و انتقال به مرکز درمانی تحویل آنان شد.

حجازی علت وقوع این حادثه را از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی ذکر و اظهارکرد: پس از ایمن کردن محل و تحویل آن به عوامل انتظامی، آتش نشانان با دادن تذکرات ایمنی به ساکنان به عملیات خود پایان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر