حوادث آذربایجان شرقی؛ انفجار گاز شهری

مصدومیت سه نفر در حادثه‌ی انفجار گاز شهری در تبریز

انفجار گاز شهری در یک منزل مسکونی در حوالی میدان خراسان منجر به مصدومیت یک نفر شد.
کد خبر: ۱۱۹۱۹۴۵
یک مجروح بر اثر انفجار گاز در میدان خراسان

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، صدای انفجار مهیبی ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز همسایگان ساختمان مسکونی را از خواب بیدار و با صحنه‌ دلخراشی مواجه کرد و آنان سراسیمه از ساختمان خارج شدند و برای کمک خواستن با آتش نشانی تماس گرفتند.

ستاد فرماندهی آتش نشانی نیز با به صدا درآوردن زنگ ایستگاه ۹۹، آتش نشانان را به همراه تیم نجات ۲ عازم میدان خراسان، میدان غیاثی کرد.

علیرضا حجازی سلیم - فرمانده آتش نشانان حاضر در محل - در این باره گفت: انفجار بر اثر نشت گاز شهری در یک واحد مسکونی ۴۰ متر مربعی در یک ساختمان چهار طبقه تک واحدی اتفاق افتاد که منجر به تخریب قسمتی از این واحد مسکونی همچنین مصدومیت جوان ۳۲ ساله‌ای شد.

وی با اشاره به اینکه مصدوم قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی با کمک همسایگان از محل حادثه خارج شده بود، اظهارکرد: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان به همراه یک رشته لوله پرفشار آب آتش نشانی خود را به طبقه مورد حادثه رساندند و همزمان با خاموش کردن شعله آتش در قسمتی از این واحد مسکونی به جست و جو در داخل محل پرداختند.

این فرمانده آتش نشانی در ادامه گفت: با حضور تیم پزشکی اورژانس، مصدوم حادثه برای ادامه مداوا و انتقال به مرکز درمانی تحویل آنان شد.

حجازی علت وقوع این حادثه را از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی ذکر و اظهارکرد: پس از ایمن کردن محل و تحویل آن به عوامل انتظامی، آتش نشانان با دادن تذکرات ایمنی به ساکنان به عملیات خود پایان دادند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها