مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: هفت دانش آموز گرفتار سیلاب در شهرستان دلگان بعد از هشت ساعت عملیات امداد و نجات بامداد امروز چهارشنبه نجات یافتند.
کد خبر: ۱۱۹۱۶۰۹
نجات  هفت دانش آموز گرفتار سیلاب در دلگان

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا ، رسول راشکی اظهار داشت: این دانش آموزان که شامل پنج پسر و 2 دختر مقاطع ابتدایی و راهنمایی روستای حمید آباد دلگان بودند بعد از تعطیلی مدرسه در راه بازگشت دچار سیلاب شدند.

وی ادامه داد: شامگاه سه شنبه فرمانداری دلگان برای نجات دانش آموزان از نیروهای هلال احمر درخواست کمک کردند که بلافاصله یک تیم عملیات متشکل از هشت نجات گر به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان افزود: بعداز تلاش هشت ساعته نیروهای عملیات این جمعیت در ساعت 2 بامداد امروز این دانش آموزان با سلامت کامل به آغوش خانواده های خود بازگردانده شدند.

شهرستان دلگان در 480 کیلومتری جنوب غرب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

راشکی از رها سازی 12 خودروی گرفتار سیلاب در مسیرهای جنوبی سیستان و بلوچستان خبر داد و افزود: همچنین شب گذشته نیروهای امداد و نجات این جمعیت 66 نفر از سرنشینان 12 خودروی گرفتار سیلاب در محورهای جنوبی استان را نجات دادند.

وی افزود: هموطنان می توانند در صورت بروز هرگونه حادثه با شماره تلفن 112 ندای امداد تماس و از خدمات امدادی جمعیت هلال احمر بهره مند شوند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها