jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۸۹۳۱۵ ۱۲ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۴:۴۰

رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری ۶ عضو گروه سرقت مسلحانه خبر داد.

دستگیری عاملان تیراندازی در بیمارستان امام خمینی

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری ۶ سارق مسلح خبر داد.

وی افزود: این ۶ سارق چندی پیش با اجرای سناریو فرار به شیوه مسلحانه اقدام به متواری کردن یکی از همدستان و اعضای گروه خود از بیمارستان امام خمینی تهران کرده بودند.

بر اساس این گزارش، جزئیات خبر در نشست خبری روز شنبه مورخه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ اعلام خواهد شد.

ساعت 11 روز 9 آبانماه 1397 یکی از محکومین به زندان برای انجام اقدامات درمانی، همراه با مامور بدرقه سازمان زندان ها به بیمارستان منتقل شده بود که به محض ورود به محوطه بیمارستان، چهار نفر مسلح به سلاح کمری با شلیک چهار تیر هوایی و تهدید مامور بدرقه، زندانی را فراری داده و هر 5 نفر آنها با یک دستگاه خودور از محل متواری شدند.

این زندانی از مجرمین سابقه دار در زمینه شرارت، سرقت مسلحانه و نزاع و درگیری است که با صدور محکومیت از سوی مقام قضایی در اختیار سازمان زندان ها قرار گرفته بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر