jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۸۵۸۲   ۰۹ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

هاوارد شولتز، میلیاردر آمریکایی و مدیر سابق استارباکس در توییتی از تصمیم جدی خود برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در قالب نامزدی مستقل و میانه رو خبر داد.

به گزارش ایرنا از تارنمای یاهونیوز، شولتز در مصاحبه ای که با برنامه 60 دقیقه تلویزیون سی.بی.اس داشت، گفت: آمریکا در برهه شکننده و حساسی است و دونالد ترامپ صلاحیت رئیس جمهور بودن را ندارد.
وی افزود: هیچ کدام از دو حزب سیاسی در آمریکا آن چیزی را که به نفع مردم این کشور است انجام نمی‌دهند و روزهای خود را به سیاست انتقام ‌جویانه می گذرانند.
شولتز در ادامه با این ادعا که شانس بالایی در پیروزی در انتخابات 2020 دارد، گفت: مردم (آمریکا) خسته اند. اعتماد آنان از بین رفته و به دنبال انتخاب بهتری هستند.
شولتز 65 ساله در آگوست 2017 (فروردین - اردیبهشت96) از مقام مدیرعاملی شرکت قهوه استارباکس و به فاصله یک سال، از ریاست این شرکت کناره‌گیری کرد. در آن زمان این فرضیه به وجود آمد که وی به فکر شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آتی در آمریکاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر