jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۶۷۹۱ ۰۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

پرویز افشار، سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: پیش‌بینی می‌شود که در کشور بین 30 تا 50 هزار معتاد متجاهر داشته باشیم و در تهران این رقم بین 12 تا 15 هزار نفر است. وی افزود: در حال حاضر ظرفیت پذیرش 9000 معتاد متجاهر را در تهران داریم. افشار عنوان‌‌ کرد: این ظرفیت در دو ماه آینده اضافه خواهد شد و به حدود 12 هزار نفر خواهد رسید.

وی ادامه داد: ساماندهی معتادان متجاهر خیابانی در اولویت کوتاه‌مدت تا پایان امسال در دستور کار قرار گرفته است که در این مدت ساماندهی این معتادان به یک سرانجام و ظهور و نمود آنها به حداقل برسد. افشار عنوان کرد: اولویت بلندمدت هم بر اساس پیشگیری تعریف شده است زیرا اسناد کلان و سیاست‌های کلی کشور بر آن تاکید دارند. سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در راستای ساماندهی معتادان متجاهر یک‌سری ظرفیت‌هایی در کشور وجود دارد و ظرفیت ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر در این زمینه کاملا مشخص و در تبصره 2 ماده 16 استفاده از کمپ‌ها و مراکز اقامتی نیز آمده است و پیش‌بینی شده است که این ظرفیت با همکاری بهزیستی افزایش یابد.‌/ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر