jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۶۵۶۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در تشریح ماجرای بازداشت چندساعته دیروز خود گفت: دلیل این بازداشت به اظهارات سال گذشته‌ام در اصفهان و زمان انتخابات ریاست‌جمهوری برمی‌گشت و در این بازداشت به مدت پنج تا شش ساعت در خدمت برادران قوه قضاییه بودم.

وی در پاسخ به چرایی علت آزادی خود خاطرنشان کرد: چون به دیوان اعتراض دادیم و درخواست اعاده دادرسی را مطرح کرده‌ بودیم، به ما اعلام کردند پرونده تا اعلام نظر دیوان بماند، زیرا بر اساس قانون تا زمانی که نتیجه رسیدگی پرونده در دیوان مشخص نشود، اجرای حکم آن متوقف می‌شود.
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با بیان این‌که جریان امروز به پیگیری اجرای حکم صادره از دادستانی اصفهان مربوط بود، خاطرنشان کرد: فعلا وضعیتم مشخص نیست اما تعهد داده‌ام هر موقع مرا خواستند، بروم و در حال حاضر منتظر نتیجه رسیدگی‌های دیوان و تابع آنچه قانون حکم کند، خواهم بود.
کرباسچی تصریح کرد: پیگیر این مساله هستیم که اگر دوباره امکانی برای اعاده دادرسی وجود دارد، بتوانیم از آن بهره‌مند شویم اما فعلا بلاتکلیف هستم تا ببینیم پرونده به کجا ختم می‌شود. / باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر