jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۶۲۹۵   ۰۱ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وزیر آموزش و پرورش در بازدید از مدرسه دخترانه اسوه حسنه زاهدان که چند روز قبل دچار آتش سوزی شد، گفت: تمامی مدارس استان سیستان و بلوچستان در نهایت تا دو سال آینده به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز می‌شود.

به گزارش فارس، محمد بطحایی در جمع خانواده‌های دانش‌آموزان جانباخته در زاهدان افزود: با افراد خاطی در این واقعه به طور قانونی برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.
وی ادامه داد: بی‌شک به جز نیروهای این مدرسه، افرادی از اداره آموزش و پرورش نیز کوتاهی‌هایی داشته‌‌اند که با حضور مقامات مرتبط وزارت آموزش و پرورش، جلسه فوق‌العاده هیات رسیدگی به تخلفات اداری برای رسیدگی به قصور و تخلفات کارکنانی که در بروز حادثه نقش داشته‌اند تشکیل خواهد شد.
وی عنوان کرد: وجود مدارس غیراستاندارد در سطح کشور یکی از مشکلاتی است که با آن روبه‌رو هستیم و جمع‌آوری این مدارس نیازمند عزم عمومی است و ما نیز در وزارتخانه آموزش و پرورش تلاش می‌کنیم این مدارس هر چه سریع‌ترحذف شوند تا دیگر شاهد بروز چنین حوادث تلخ و ناگواری در هیچ کجای کشور نباشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مغازله‌های سیاسی نافرجام

مغازله‌های سیاسی نافرجام

برابر با گزارش‌هایی که دیروز رسانه‌های اسرائیلی منتشر کردند اولین پرواز عربستان به اسرائیل در فرودگاه بن‌ گوریون بر زمین نشست.

قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها