jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۶۳۷ ۱۵ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

گروه تولید مجموعه تلویزیونی عروس تاریکی به کارگردانی جواد مزدآبادی به بیمارستان می‌روند.

به گزارش روابط عمومی شبکه یک، رضاکیانیان، نرگس محمدی، سپیده خداوردی و مریم کاویانی از بازیگرانی هستند که در این مکان مقابل دوربین رفتند و قرار است در آنجا سکانس‌های مربوط به مرگ کاراکتر فریبا با بازی آزیتا ترکاشوند تصویربرداری شود.
همچنین سکانس‌های مربوط به محل کار شخصیت سیاوش در یک سازمان مردم‌نهاد گرفته شد و حمیرا ریاضی، رویا نونهالی، نرگس محمدی و رضا کیانیان مقابل دوربین رفتند. رضا کیانیان، رویا نونهالی، نرگس محمدی، سپیده خداوردی، حمیرا ریاضی، سیدمهرداد ضیایی، شهرزاد کمال‌زاده، مهوش صبرکن، رحمان باقریان، شهاب شادابی، ساناز سعیدی، شمسی فضل‌اللهی، مریم کاویانی، آزاده ریاضی، آزیتا ترکاشوند، مهسا هاشمی، محمدرضا هاشمی و سعید رضایی از بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش می‌کنند.
درام اجتماعی عروس تاریکی به تهیه کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در۶۰ قسمت ۴۵دقیقه‌ای در دست تولید است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر