jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۲۴۱ ۱۶ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

گرچه فیلم‌های جشنواره عمار به صورت رایگان اکران می‌شوند، اما دست‌اندرکاران نهمین دوره این رویداد برای حمایت تماشاگران و علاقه‌مندان از فیلمسازان تدابیری در نظر گرفته‌اند.

آن‌طور که سینماپرس می‌گوید، راه‌اندازی غرفه «بلیت اختیاری» در کنار ورودی‌های اصلی سالن‌های نمایش سینما فلسطین از ایده‌هایی است که برای نخستین بار در نهمین دوره برگزاری جشنواره فیلم‌های مردمی «عمار» در حال تجربه است. ایده بلیت اختیاری ریشه در تجربه جمع‌آوری کمک‌های مالی مخاطبان در اکران‌های مردمی فیلم‌های جشنواره عمار در طول سال دارد که حالا با سر و شکلی متفاوت و با شعار «با هم فیلم بسازیم» در نهمین دوره جشنواره عمار به‌صورت رسمی‌تر اجرایی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر