jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۴۹۲۵ ۱۷ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان آماده ارائه به مجلس است و پیش از پایان سال به مجلس ارائه می‌شود.

به گزارش تسنیم، محمد بطحایی افزود: پیگیری‌های نمایندگان درباره نظام رتبه‌بندی معلمان در حصول نتایج در این زمینه بسیار تأثیرگذار بوده است و پس از پنج سال از مطرح شدن این موضوع، به مرحله عملیاتی‌شدن و آغاز رتبه‌بندی معلمان نزدیک می‌شویم.

وی با بیان این‌که یکی از مهم‌ترین آثار رتبه‌بندی معلمان،‌ ارتقای کیفی نظام آموزش و پرورش و توانمندی‌های نیروی انسانی در این وزارتخانه است، ادامه داد: این مساله می‌تواند زمینه و فضای مناسبی را برای ارتقای کیفیت‌کاری نیروهای انسانی آموزش و پرورش فراهم کند.‌

وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: پس از آن‌که لایحه رتبه‌بندی معلمان به دولت ارسال شد، با عنایت رئیس‌جمهور و همکاری سازمان برنامه و بودجه، در بودجه 98 ردیف مستقلی به آن اختصاص یافته که گام مهمی است.

بطحایی بیان کرد: امیدواریم نمایندگان، این ردیف بودجه را غنی‌تر و پر بارتر کنند. هم‌اکنون لایحه رتبه‌بندی معلمان در حال بررسی در کارگروه‌های هیات دولت است و جلسه‌ای هم برای بررسی کلیات آن با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر