jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۸۴۸۲   ۱۵ آذر ۱۳۸۵  |  ۱۷:۳۶

ایسنا: با تصمیم هیات وزیران ، دانشجویان ایرانی مقیم خارج از کشور از تسهیلات 50 درصدی تخفیف بلیت هواپیما استفاده میکنند.


هیات وزیران در راستای ایجاد تسهیلات مناسب جهت رفت و آمد دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در خارج از کشور با تایید سفارت جمهوری اسلامی ایران با وزارت امور خارجه ، دانشجویان و همسران و فرزندان ایشان که در خارج از کشور مقیم هستند میتوانند از تخفیف 50 درصدی بلیت هواپیما جهت یک بار رفت و یک بار برگشت در سال استفاده کنند.
این مصوبه که در مورخ 24 آبان 85 تصویب شد در جهت اصلاح تصویب نامه مورخ 24 خرداد 85 هیات وزیران است و در 13 آذرماه توسط معاون اول رییسجمهور برای اجرا ابلاغ شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر