jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۴۷۶۴   ۲۶ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده دو شرکت متخلف استفاده‌کننده از ذرت دامی در تهیه فرآورده‌های خوراکی انسانی گفت: دو خط تولید در این پرونده توقیف شده است. وی توضیح داد: پرونده‌ای برای این دو شرکت باز شده چون امنیت غذایی یکی از مهم‌ترین مواردی است که به سلامت و بهداشت افراد و امنیت عمومی مربوط می‌شود. دولت‌آبادی افزود: البته ما شنیده‌ایم که آقای حریرچی، سخنگوی وزارت بهداشت درجایی گفته استفاده از ذرت دامی به ذات اشکالی ندارد، اما در جای دیگری وزارت بهداشت اعلام کرده که این کار از اساس تخلف بوده است. به گفته دادستان این پرونده در کرج درحال رسیدگی است. پیش از این سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از پلمب دو انبار مرتبط با این شرکت‌ها خبر داده و گفته بود که ده متهم در این ارتباط دستگیر شده‌اند. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر