jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۸۴۶۳۲   ۲۵ دی ۱۳۹۷  |  ۱۸:۴۰

فرمانده عملیات حشد الشعبی عراق از ناکام گذاشتن عملیات جاسوسی نظامیان آمریکایی از نیروهای عراقی مستقر در مرزهای مشترک با سوریه خبر داد.

عملیات جاسوسی نظامیان آمریکایی در عراق ناکام ماند

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، «قاسم مصلح» فرمانده عملیات حشد الشعبی اعلام کرد که این نیروها مانع آن شدند که نظامیان آمریکایی دست به «عملیات مشکوک جمع آوری اطلاعات» از بخش های امنیتی مستقر در مرزهای مشترک میان عراق و سوریه بزنند.

وی افزود: این اقدام نقض حاکمیت عراق محسوب می شود. اقدامات تحریک آمیز نظامیان آمریکایی به جایی رسیده که از نیروهای مستقر ما در مرزها اطلاعات محرمانه جمع آوری می کنند.

مصلح تاکید کرد: فرماندهی عملیات الانبار مانع آن شد که نظامیان آمریکایی این عملیات خود را تکمیل کرده و مجبور به بازگشت به پایگاه بئر المراسمه شوند. نظامیان آمریکایی قصد داشتند اطلاعات دقیقی در خصوص تعداد نیروها و نوع سلاح های این نیروها و تعداد ایست های بازرسی جمع آوری کنند. افشای این اطلاعات باعث می شود حمله به نیروهای عراقی به راحتی انجام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر