jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۴۵۰۱ ۲۵ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مدیران باشگاه الغرافه قطر قصد داشتند در همین پنجره نقل و انتقالاتی از خیر مهدی طارمی بگذرند و این بازیکن را به تیم‌های دیگری بفرستند یا حتی به دنبال آن بودند تا رضایتنامه مهاجم ملی‌پوش کشورمان را صادر کرده و در خروجی را به او نشان بدهند اما درخشش مهدی در جام ملت‌های اروپا و به نمایش درآوردن بخش دیگری از توانایی هایش در زمان حمله باعث ایجاد تغییراتی در نوع دیدگاه مدیران باشگاه الغرافه شد.

آنها اعتقاد داشتند مهدی به همراه 3 بازیکن خارجی دیگر از جمله اسنایدر نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند و البته انتقادات شدیدی که از این بازیکن صورت می‌گرفت، این حاشیه‌ها را قوت می‌بخشید. بعد هم بحث بازگشت طارمی به لیگ ایران و باشگاه پرسپولیس پیش آمد که ماجرا را به صورت کامل می‌دانید. به هر حال وضعیت خوب و شرایط فنی فوق العاده‌ای که طارمی در جام ملت‌های آسیا بروز داد، باعث شد قطری‌ها به نوعی از فروش سریع این بازیکن یا کنار گذاشتن او با عجله، خودداری کنند. آنها در پی این موضوع هستند تا مهدی را در بهترین حالت ممکن حفظ کرده و به لیگ کشورشان برگردانند تا از مهاجمی در این سطح، استفاده‌های فنی بهتری ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر