jamejamonline
اردبیل کد خبر: ۱۱۸۱۴۹۳   ۰۸ دی ۱۳۹۷  |  ۱۳:۲۱

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از احیای یک کارخانه با تلاش دستگاه قضایی خبر داد و گفت: مشکلات کارخانه‌ای که به لحاظ مسایل متعدد تعطیل شده بود، با کمک کمیته حمایت از سرمایه گذاری دادگستری استان اردبیل حل شد و دوباره به چرخه تولید بازگشت.

افتتاح کارخانه تولید مواد پلیمری و پلاستیکی اردبیل (+ تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین از میزان ، ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از احیای یک کارخانه با تلاش دستگاه قضایی خبر داد و گفت: مشکلات کارخانه‌ای که به لحاظ مسایل متعدد در حوزه بانکی و نهاد‌های دیگر تعطیل شده بود، با کمک کمیته حمایت از سرمایه گذاری دادگستری استان اردبیل حل شد و دوباره به چرخه تولید بازگشت.

وی با بیان اینکه مراسم افتتاح مجدد این کارخانه در شهرک صنعتی شماره ٢ اردبیل با حضور ریاست کل دادگستری و سایر مسئولان قضایی استان اردبیل برگزار شد، افزود: این کارخانه در زمینه تولید مواد پلیمری و پلاستیکی فعالیت می‌کند.

دادستان مرکز استان اردبیل تصریح کرد: مدیر این کارخانه تولید مواد پلیمری و پلاستیکی به جهت قدردانی از حسن اعتماد دستگاه قضایی، پرسنل خود را از میان زندانیان رای باز و محکومان مالی استخدام کرد.

عتباتی ادامه داد: در حال حاضر ٢٩ زندانی در این کارخانه با همت بنیاد تعاون زندانیان استان اردبیل مشغول به کار هستند و رییس آن قول مساعد داده است که به شرط تامین نقدینگی، میزان اشتغال زندانیان را دوبرابر کند.

وی ابراز امیدواری کرد که در سایه این اقدام، علاوه بر تحقق حمایت از تولید ملی، بخش عمده‌ای از مشکلات خانواده این زندانیان رفع شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: