معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: سالهاست که دشمنی های دامنه دار غرب و آمریکا علیه ایران تمامی ندارد.
کد خبر: ۱۱۷۷۲۵۲
دشمنی‌های دامنه‌دار غرب و آمریکا علیه ایران تمامی ندارد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا ، سردار علی فدوی شامگاه یک‌شنبه در یادواره شهید مهدی زین‌الدین و 6 هزار شهید استان قم در مجتمع امام خمینی(ره) با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهیدان با روحیه راسخ و مقاومت در برابر دشمنان در جنگ و صحنه های انقلابی حاضر شدند و در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه افزود: جایگاه و منزلت شهیدان و مجاهدان حق در آیات قرآن کریم و روایات مقام والایی ذکر شده است؛ باید نسل های امروز و آینده به خوبی شهیدان را بشناسند و زندگی شان را مرور کنند.

وی در مورد شخصیت شهید زین‌الدین بیان کرد: این شهید فرهیخته از شخصیت و ویژگی های خاصی برخوردار بود و شجاعت و اخلاص و تقوای ویژه ای در امور داشت. وی در صحنه جنگ از روحیه بسیار با نشاطی برخوردار بود و همانند بسیاری از شهدا با روحیه الهی خود پا به میدان می نهاد.

وی افزود: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی تربیت فرزندانی است که با ایمان و شجاعت و روحیه انقلابی به ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان می پردازند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه تاکید کرد: در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دشمنان همه تلاش خود را می کنند که روحیه انقلابی و مقاومت را از جوانان بزدایند. به کوری چشم همه دشمنان جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور با شکوه و عظمت برگزار می شود.

سردار فدوی افزود: پس از انقلاب اسلامی کشور ایران به پیشرفت‌های زیادی در عرصه‌های مختلف دست یافت و همین امر دشمنی‌های زیادی را از سوی مستکبران در برداشت.

وی تصریح کرد: سالهاست که دشمنی‌های دامنه‌دار غرب و آمریکا علیه ایران تمامی ندارد هر چند آن ها نیز می دانند که با همه دشمنی ها و توطئه ها این انقلاب در مسیر تعالی است تا جایی که وزیر دفاع آمریکا به افزایش روز افزون قدرت تهران در مقابل واشنگتن اعتراف کرده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه عنوان کرد: یکی از برنامه‌های دشمن که با شکست مواجه شد در دی ماه سال گذشته رقم خورد اما نتوانستند در بستر نارضایتی های اجتماعی مردم را به خیابان ها بکشانند. ملت ایران به انقلاب اسلامی و خون شهیدان و بیعتی که با امام خمینی(ره) و رهبری بسته‌اند، پایبند هستند.

سردار فدوی بیان کرد: ما این پایبندی را در آئین تشییع شهیدان دفاع مقدس می بینیم همان گونه که در تشییع شهید حججی خیل عظیمی از مردم حضور یافتند و بیعتی دیگر با شهیدان بستند.

وی گفت: امروز قدرت آمریکا رو به افول رفته و ضعیف‌تر شده است و آن ها از قدرت ایران در منطقه در هراسند از این رو هجمه های زیادی را علیه انقلاب و ملت ایران به کار می‌برند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه افزود: دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند با ابزار دیگری به جنگ بپردازند و در جبهه اقتصادی به انقلاب ضربه بزنند اما با بصیرت و اگاهی ملت ایران، موفقیتی ندارند.

وی اظهار کرد: بی‌شک امروز نیز دشمن خیال باطل شکست انقلاب را به‌گور خواهد برد و از فشارهای اقتصادی بر ایران به سختی پشیمان خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها