jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۶۷۳۶   ۲۴ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

استقلال تهران ظهر دیروز به دلیل بارش باران مجبور شد تمرین خود را از چمن به سالن منتقل کند. در تمرین دیروز اللهیار صیاد منش،مهدی قائدی و رضا کریمی به‌دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید غایب بودند.

بازیکنان استقلال بعد از گرم کردن بدنها والیبال بازی کردند.مهدی رحمتی که سهشنبه بهدلیل سرماخوردگی در تمرین حضور نداشت دیروز در کنار سایر بازیکنان تمرین کرد. تیم فوتبال استقلال بعد از پایان تعطیلات به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.

نکته مهمتر تمرین دیروز بازگشت فرشید اسماعیلی بود. بعد از نزدیک به ده روز غیبت در تمرینات، سرانجام او بازگشت. اسماعیلی اخیرا در جلسه کمیته انضباطی از شفر و فتحی عذرخواهی کرد. دیروز هم او بار دیگر از سرمربی تیمش عذرخواهی کرد تا بتواند به تمرینات بازگردد و کارش را از سر بگیرد. قرار است چشمی هم بعد از پایان اردوی تیم ملی امید به تمرینات استقلال برگردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر