jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۱۷۰۴۷   ۰۲ آذر ۱۳۸۵  |  ۰۰:۳۹

جای خالی داوران ایرانی در میان مدرسان فیلا یکی از موضوعات قابل بحث در محافل کشتی است که حکایت از نابسامانی در معرفی یک داور مجرب و شناخته شده دارد.


محمد یوسف نژاد ، رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی که در اجلاس اخیر کمیته داوران فدراسیون کشتی در ترکیه نیز شرکت کرده بود ، دراین باره به ایپنا اعلام کرد: در این نشست ، مسوولان فیلا بیشتر به اجرای درست قوانین داوری تاکید داشتند. وی افزود: طبق صحبتهای مارتینتی ، رئیس فیلا تا سال 2012 هیچ یک از قوانین کشتی دنیا تغییر نخواهد کرد ، ضمن این که وی تاکید زیادی روی اجرای صحیح داوری ها در کشتی داشت و از نحوه داوری مسابقه های جهانی چین ناراضی بود. مارتینتی تاکید کرد ، در مسابقه های جهانی 2 تا 3 مدال به اشتباه به کشورهای مختلف داده شد که در صورت تکرار این مساله در مسابقه های جوانان و بزرگسالان جهانی 2007 ، خطاکاران بدون هیچ تعللی از داوری خلع درجه خواهند شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر