jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۸۴۷۱   ۱۴ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست کشور از درگیری محیط‌بان شیرازی با شکارچیان غیر‌مجاز در منطقه حفاظت‌شده تنگ بستانک استان فارس خبر داد و گفت: این محیط‌بان از ناحیه پا دچار مصدومیت شده و هم‌اکنون متهم این حادثه شناسایی و حکم قضایی برای بازداشت وی صادر شده است.

به گزارش آنا، جمشید محبتخانی، با اشاره به حادثه درگیری بین محیطبانان و شکارچیان استان فارس گفت: ساعت هفت صبح جمعه در برخورد یکی از محیطبانان استان فارس با شکارچیان، درگیری بهوجود آمد. محبت خانی در توضیح بیشتر گفت: محیطبان امینا... هوشمندی در منطقه شکارممنوع کوه خرسی، متوجه حضور شکارچیان غیر مجاز شد، اما آنها با هشدارهای این محیطبان متوقف نشدند و در نهایت این برخورد منجر به درگیری شد.

وی افزود: در پی این درگیری، شکارچی غیرمجاز با سلاح ساچمهزنی به ساق پای چپ محیطبان شلیک کرد و از محل حادثه متواری شد. فرمانده یگان حفاظت محیطزیست کشور در ادامه گفت: خوشبختانه با پیگیریهای صورتگرفته، شکارچی متخلف شناسایی و حکم قضایی ورود به منزل وی را دریافت کردهایم و در حال دستگیری شکارچی متخلف هستیم. محبت‌‌خانی در مورد وضعیت جسمانی محیطبان مصدوم نیز گفت: پس از بروز این حادثه، امینا... هوشمندی، محیطبان مصدوم این حادثه از طریق اورژانس هوایی به مرکز درمانی شیراز منتقل شد و خوشبختانه وضعیت مساعدی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر