jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۸۲۳۶   ۱۲ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی از مجریان برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» که در روزهای گذشته به صورت زنده از تحولات بازار ارز گزارش تهیه کرده است، اظهار کرد: در تهیه گزارش مردمی با مشکلی برخورد نکردیم، اما صرافی‌ها از حضور ما ممانعت می‌کردند.

حمید ترابیان در گفتوگو با ایسنا درباره تهیه گزارش زنده برنامه حالا خورشید از تحولات بازار ارز گفت: اعتماد بیشتر مخاطبان به برنامه حالاخورشید از زمانی شروع شد که به پیشنهاد آقای رشیدپور و با حمایت آقای فروغی (مدیر شبکه سه سیما) برای اولینبار قیمت غیررسمی دلار را بهصورت روزانه از تلویزیون اعلام کردیم. این مساله که با توجه به ساختار خطشکن حالاخورشید اتفاق افتاد، باعث شد مخاطبان اعتماد بیشتری به ما داشته باشند. او ادامه داد: در همین راستا تصمیم گرفتیم از چهارراه استانبول و تحولات بازار ارز گزارش زنده تهیه کنیم. این اولین بار بود که دوربین صدا و سیما به صورت زنده از قیمت دلار در بازار گزارش تهیه میکرد و تجربه پر از ریسک و خطرناکی هم بود؛ البته درصورتی که نیاز به تهیه گزارش زنده وجود داشته باشد، باز هم این کار را انجام خواهیم داد. مجری برنامه حالا خورشید درباره واکنشهای مردم نسبت به دوربینهای صدا و سیما در بازار ارز نیز بیان کرد: تا زمانی که حرف مردم را بزنیم، قطعا مشکلی وجود نخواهد داشت. ما مشاهدات عینی را منتقل و تلاش کردیم حرف دل مردم را بشنویم؛ به همین خاطر هم در تهیه گزارش مردمی با مشکلی برخورد نکردیم، اما صرافیها از حضور ما ممانعت میکردند. ترابیان خاطرنشان کرد: حدود هشت ماه است که به گروه برنامه حالاخورشید پیوستهام. از همان ابتدا قرار بود این برنامه صدای مردم باشد و با صداقت و شفافیت دغدغههای مردم را منتقل کند. به همین خاطر هم حالا خورشید توانست در این مدت مخاطبان زیادی پیدا کند. او رویکرد حالا خورشید برای تهیه گزارش زنده از بازار ارز را در راستای امیدبخشی و شفافیت برشمرد و گفت: ما تلاش میکنیم واقعیتها را بگوییم و مردم هم به ما اعتماد میکنند. در واقع میتوان گفت از زمانی که روزانه قیمت غیررسمی دلار را در برنامه اعلام کردیم، توانستیم تا اندازه زیادی اعتماد مخاطب را بهخودمان جلب کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر