jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۸۲۰۳   ۱۲ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: جلسه‌ای در کمیسیون امنیت ملی پیرامون FATF با حضور نمایندگان و کارشناسان برگزار خواهد شد.

اکبر رنجبرزاده با اشاره به نامه کمیسیون امنیت ملی به هیات رئیسه مجلس اظهار کرد: با توجه به درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس برای بررسی FATF، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نامه درخواستی برای برگزاری نشست فوقالعادهای به هیات رئیسه داده است تا این موضوع با حضور صاحبنظران و کارشناسان منتقد بررسی شود.

آیتا... نوریهمدانی یکی از مراجع تقلید نیز با تاکید بر اینکه مبادا FATF مانند برجام شود و وکلای مردم باید در خانه ملت مراقب باشند گفت: در این میان حوزه علمیه نیز وظیفه دارد که بیدار بوده و با تمام قوا با این قرارداد مخالفت کند. / باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر