سخنگوی سپاه با بیان اینکه اگر دوباره کوچک‌ترین خطایی از دشمن سر بزند سپاه با شدیدترین شکل ممکن پاسخ خواهد داد، گفت: پاسداران انقلاب اسلامی جان خود را فدای امنیت ملت و کشور می‌کنند.
کد خبر: ۱۱۶۸۱۲۶
کوچکترین خطای دشمن را با شدیدترین شکل پاسخ می‌دهیم

به گزارش جام جم آنلاین از سپاه نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در تجمع 40 هزار نفری بسیجیان در ورزشگاه تختی ارومیه اظهار داشت: اکنون 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و در این 4 دهه ملت ایران مقتدرانه راه پیشرفت و توسعه را طی کرد و لحظه‌ای را از دست نداد و همانطور که در دوران دفاع مقدس به اثبات رسید، امروز نیز ما با سربلندی اعلام می‌کنیم قادریم از جغرافیای کشور به بهترین شکل ممکن دفاع کنیم.

وی افزود: به اذعان کارشناسان نظامی، قدرتمندترین ارتش دنیا در نیروی دریایی آمریکاست اما با وجود امکانات به روز و لجستیک پیشرفته‌ای که داشتند نیروهایشان ذلیلانه در برابر صلابت و اقتدار ایران زانو زده و عذرخواهی کردند و حتی مسئولین این کشور به التماس افتادند اما ایران پس از طی مراحل قانونی آن‌ها را رها کرد.

سردارشریف در ادامه تصریح کرد: دیگر زمان ترساندن ملت‌ها با نشان دادن قدرت نظامی گذشته بنابراین از همین تریبون اعلام می‌کنیم به محض این که کوچک‌ترین خطایی از دشمن سر بزند به شدیدترین شکل ممکن پاسخ آن داده خواهد شد.

وی با اشاره به حمله چندی پیش عناصر دشمن به یک پاسگاه و شهید شدن تعدادی از هم‌وطنان اهل سنت و تشیع گفت: همان طور که مشاهده کردید در کمتر از یک هفته مقر آنان موشک باران شد و پاسخ سختی به آنها داده شد و امروز با اقتدار اعلام می‌کنیم هر یک از دشمنان اگر قصد اهانت به ملت ایران داشته باشند سیلی سخت‌تری در انتظارشان خواهد بود.

سخنگوی سپاه اظهار داشت: دشمن قصد دارد تا دوباره منافقان را علیه ملت ایران قرار دهد بنا بر این برای مردم مرزنشین ما نسخه می‌پیچند اما نمی‌دانند خیالشان باطل است و گوشمالی سختی خواهند دید بنابراین به آمریکایی‌ها می‌گوییم دل به ریسمان پوسیده منافقان نبندند.

وی با یادآوری سخنان نتانیاهو در سازمان ملل متحد گفت: با سخنان بیهوده‌ای چون تورقوزآباد خوش باشید که این سخنان زیرکی جوانان ایرانی را یک بار دیگر نشان داد.

سردار شریف تصریح کرد: امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر یک روز تاریخی و فراموش نشدنی در تقویم انقلاب ثبت خواهد شد تا باز هم پوزه دشمن به خاک مالیده شود چراکه ایران اسلامی طی 40 سال گذشته قدم به قدم با دشمنانی که نمی‌خواستند پرچم اهل بیت (ع) و اسلام را بالا ببینند مبارزه کرده و بر آنها چیره شده است.

وی افزود : در چهار دهه اخیر، انقلاب اسلامی روز به روز توانمندتر، قدرتمندتر و با انگیزه‌تر شده همچنانکه در زمان جنگ تحمیلی دو قدرت مسلط کره زمین یعنی امریکا و شوروی پشتیبان حزب بعث بودند، اما به دلیل نادیده گرفتن نقش رابطه عمیق ملت ایران با امام و رهبری ضربه بزرگی متحمل شدند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمن مطمئن باشد امکان ندارد نسل ما بگذارد تا خون‌های شهدا به هدر برود و این مسیر تا تحویل پرچم به حضرت مهدی (عج) ادامه خواهد داشت و همگان بدانند پاسداران انقلاب اسلامی جان خود را فدای امنیت ملت و کشور می‌کنند چرا که برای امنیت این خاک هزاران شهید داده شده تا امروز شاهد بهره‌برداری و بالندگی ملت باشیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها