jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۶۷۲۶۳   ۰۸ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

حاشیه‌سازی دوباره آقای حاشیه‌ساز

باز هم پای سعید عبدولی در میان است

پس از لغو تورنمنت بین‌المللی اولگ کارایف بلاروس به دلیل مشکلات ارزی خروجی تصمیمات کادر فنی این بود «برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی برای معرفی ملی‌پوش وزن 82 کیلوگرم.» اتفاقی که روز گذشته افتاد، اما با حاشیه‌های زیادی همراه بود.

در مبارزه اول سعید عبدولی موفق شد کیوان رضایی را با نتیجه دو بر صفر از پیشرو بردارد. سعید عبدولی پس از پیروزی سخت مقابل یوسف قادریان که با نتیجه یک بر یک بهدست آمد (اخطار او از رقیبش کمتر بود و به همین دلیل برنده شد) باز هم حاشیهساز شد و با خداحافظی از اعضای کادر فنی تیم ملی اعلام کرد دیگر کشتی نمیگیرد و اقدام به ترک سالن کرد. او گفت:«فقط آمدم خودم را ثابت کنم و بروم!» این اتفاق در حالی افتاد که احد پازاج مدیر تیم ملی نیز به او گفت «خودت را برای کشتی بعد آماده کن.» عبدولی سرانجام با تاخیر چند دقیقهای روی تشک آمد و مبارزه دوم خود با قادریان را نیز به سود خود به پایان رساند.قادریان پس از این شکست به سمت شورای فنی و کادر فنی آمد و به آنها اعتراض کرد. ابتدا یوسف قادریان با تشویق اعضای شورای فنی و کادر فنی تیم ملی، اعتراض خود را به برگزاری دوباره رقابتهای انتخابی تیم ملی نشان داد.پس از آن برادران گرایی، ملیپوشان تیم ملی کشتی فرنگی به همراه طرفداران قادریان با فریاد نسبت به اتفاقات رخ داده شدیدا اعتراض کردند. در ادامه درگیری میان طرفداران دو کشتیگیر، اوج گرفت و به بیرون سالن کشیده شد که همراه با بهکار بردن الفاظ رکیک بود. بعضی افراد نیز سعی در آرام نگه داشتن عبدولی و خودداری وی از درگیری بودند و دو کشتیگیر به سالن خانه کشتی هدایت شدند. در نهایت این اتفاقات تلخ پس از چند دقیقه به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر