jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۵۰۲۵ ۲۶ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌داند که تیمش با مشکلات عدیده‌ای مواجه است اما اعتقاد دارد سرخ‌ها به نیمه‌نهایی صعود خواهند کرد. او برای دقایقی با جام‌جم به صحبت پرداخت و درخصوص بازی امروز گفت: «شرایط ما و حریف مان اصلا شبیه هم نیست. فقط بودجه یک یا دو بازیکن الدحیل می‌تواند به اندازه کل بودجه یک فصل و نیم باشگاه ما باشد. با این حال بازیکنان پرسپولیس با قدرت و غیرت‌شان به زمین می‌روند و من فکر می‌کنم ما به دور بعدی می‌رسیم. در همان بازی رفت که در قطر برگزار شد هم دیدید که بازیکنان ما چقدر قدرتمندانه کار کردند. با همین شرایط می‌توانیم حضور در نیمه‌نهایی را دوباره تجربه کنیم.»

گرشاسبی ادامه داد: «من با برانکو و بازیکنان صحبت کردم و می‌دانم وضعیت روحی و بدنی بازیکنان عالی است. همه می‌خواهند نقشی در کسب برد داشته باشند. تمرینات به خوبی پیش می‌رود و با برد در بازی قبلی، شرایط روحی و روانی بهتر شده است. برانکو هم مثل من می‌گوید کار سختی مقابل الدحیل داریم اما نشدنی هم نیست. می‌توانیم صعود کنیم. ان‌شاءا... که این طور باشد و مقابل هواداران رو سفید شویم.» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواسته مهمی نیز از تماشاگرانی که قرار است راهی ورزشگاه شوند، دارد: «من از همه آنها می‌خواهم به بیانیه‌های باشگاه و توصیه‌های ما گوش کنند. کوچک‌ترین رفتار و حاشیه‌ای می‌تواند به ضرر پرسپولیس شود. اگر ما به دور بعدی برسیم اما بی‌انضباطی‌هایی داشته باشیم، ممکن است در دور نیمه‌نهایی، مثل فصل قبل میزبان نباشیم و این موضوع به ضرر ما خواهد بود. »

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر