شناسایی یک انبار با ۱۴۵ میلیارد ریال کالای احتکاری در اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان ز شناسایی انبار کالای احتکار شده به ارزش ۱۴۵ میلیارد ریال و معرفی یک متخلف به دستگاه قضائی در عملیات مرصاد ۱۱ خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۴۵۸۶
شناسایی یک انبار با ۱۴۵ میلیارد ریال کالای احتکاری در اصفهان

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: در ادامه ماموریت مقابله با محتکران کالا‌های مورد نیاز مردم، عملیات مرصاد ۱۱ از سلسله عملیات‌های قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل طراحی و به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی با رصد و کنترل فعالیت انبار‌های شهر موفق شدند، انباری که نزدیک به یک سال از دپوی کالا در آن می‌گذرد و هیچ گونه خروجی به بازار نداشته را شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان بیان داشت: کارآگاهان پس از شناسایی محل، همراه با بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت از آن بازدید و در نهایت یک محموله شامل ابزار و یراق آلات، لوازم بهداشتی ساختمانی و پمپ آب ایرانی و خارجی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ارزش این کالا‌ها از سوی کارشناسان، ۱۴۵ میلیارد ریال اعلام شده افزود: با توجه به اینکه موجودی انبار تاکنون به هیچ مرجع قانونی اعلام نشده و در هیچ سامانه به ثبت نرسیده بود احتکار بودن آن به اثبات رسید که در این رابطه یک متخلف شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شد.

وی از راه اندازی گشت‌های ویژه پلیس برای مقابله با موضوع احتکار کالا خبر داد و گفت: گشت‌های مذکور که به صورت مشترک با بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود روزانه به طور متوسط ۵ یا ۶ انبار را مورد بازدید قرار می‌دهند.

سردار معصوم بیگی با هشدار به کسانی که اقدام به سودجویی کرده و باعث آشفته شدن بازار و مختل شدن زندگی مردم می‌شوند، گفت: از شهروندان نیز درخواست می‌کنیم در صورت مشاهده دپوی کالا در انبار، منزل و یا هر مکان دیگری در سریع‌ترین زمان ممکن موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا ماموران اقدامات قانونی را در این زمینه انجام دهند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها