jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۳۹۴۴ ۲۰ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

همین چند روز پیش بود که خبرهایی مبنی بر بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس شنیده شد و پشت بند آن البته خبر دیگری آمد که علی پروین یک بار دیگر واسطه شده تا اگر شرایط فراهم بود رضاییان به تیم سابق خودش برگردد. دو سال قبل رامین و طارمی در بدترین شرایط پرسپولیس را رها کردند و رفتند. البته همان زمان هم برانکو علاقه‌ای به رضاییان نداشت و تلاشی برای ماندن این بازیکن در پرسپولیس انجام نداد.

حالا و پس از گذشت دو سال که رضاییان بدون تیم مانده است و البته بازیکن آزاد، شایعات زیادی شنیده میشود مبنی بر اینکه دوباره علی پروین واسطه شده تا او به پرسپولیس برگردد. اتفاقی که هرگز نخواهد افتاد. برانکو که در ابتدای این فصل از باشگاه خواسته بود مهدی شیری مدافع راست پیکان را به خدمت بگیرند، برای نیمفصل دوم برنامههای زیادی در سمت راست خط دفاع تیمش در ذهن خود ترسیم کرده و با وجود شیری، بسیار بعید است بلیت بازگشت به رامین اهدا شود. شنیدیم برانکو هم گفته نیازی به رامین ندارد و اعتقادش این است بازیکنی که به خاطر مسائل انضباطی از پرسپولیس رفته، دیگر راهی برای بازگشت ندارد. این برای دومین بار است که برانکو روی علی پروین را زمین میاندازد. همان سالهای قبل که دوباره شایعه شده بود رضاییان میخواهد به پرسپولیس برگردد خبر رسیده بود که پروین واسطه شده ، اما برانکو نپذیرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر