پانادیچ: انتخاب دروازه بان «چالش» ما نیست

پرسپولیسی‌ها برای بازی با نساجی مازندران با یک مشکل بزرگ مواجه هستند؛ علیرضا بیرانوند همراه تیم ملی راهی ازبکستان شده و طبق اخباری که از اطراف پرسپولیس می‌شنویم، امکان حضورش در دیدار مقابل نساجی به کمترین میزان خود می‌رسد.
کد خبر: ۱۱۶۳۵۷۴

از این‌رو، شانس دوباره به بوژیدار رادوشویچ چشمک زده تا او به ترکیب اصلی برگردد. رادوشویچ، این فصل را به عنوان گلر اصلی سرخ‌ها آغاز کرد و در دو بازی مقابل پدیده مشهد و فولاد خوزستان توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد. بعد از آن، بیرانوند دروازه‌بان شد و در 3 بازی در لیگ و یک بازی در لیگ قهرمانان آسیا 2 گل دریافت کرد و 2 کلین شیت را به ثبت رساند. در مورد انتخاب دروازه بان برای بازی با نساجی، با ایگور پانادیچ، مربی کروات سرخ‌ها برای تمرین دادن دروازه بانان تیم تماس گرفتیم.

ایگور به جام‌جم گفت: «نگاه من به‌عنوان مربی تیم، کلی است و در مورد جزئیات حرفی نمی‌زنم. ما یک رفتار قانونی و فنی را پیگیری می‌کنیم و دروازه‌بان آماده تر وارد زمین می‌شود تا به تیم‌مان کمک کند. این قانون برای همه بازی‌ها وجود دارد.»

پانادیچ اضافه کرد: «البته من فردی نیستم که تصمیم نهایی را برای انتخاب دروازه‌بان اتخاذ می‌کند؛ این‌کاری است که برانکو ایوانکوویچ انجام می‌دهد. من وظیفه خودم را دارم، باید دروازه‌بان‌ها را همیشه در آماده‌ترین حد ممکن حفظ کنم و به برانکو تحویل بدهم. این اتفاق هم رخ می‌دهد؛ در واقع ما وظیفه آماده‌سازی بازیکنان را داریم و برانکو با توجه به تاکتیک تیم، آماده‌ترین نفرات را انتخاب می‌کند. تا به حال مشکل یا چالشی در این زمینه نداشتیم و از این به بعد هم نخواهیم داشت.» پانادیچ در نهایت گفت: «هرگز انتخاب دروازه‌بان در تیم ما چالش نبوده زیرا دروازه‌بان اول که مشخص است و دروازه‌بان‌های دیگر هم تلاش می‌کنند در مواقع لزوم به تیم کمک کنند. من هم نمی‌توانم بگویم قرار است چه کسی در کدام بازی برای مان به میدان برود. هواداران می‌دانند هر دروازه بانی که بازی کند، بهترین شرایط را خواهد داشت.»

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها