jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۳۱۳۴ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به موافقت وزارت بهداشت گفت: قرار شده 5/3 میلیارد دلار با دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تامین تجهیزات پزشکی از جمله پوشاک و اقلام دیگر اختصاص یابد.

به گزارش تسنیم، انوشیروان محسنیبندپی در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان افزود: دولت دو برنامه کرده که یکی از آنها برمیگردد به آحاد جامعه که با توجه به افزایش قیمتها، تامین ارز 4200 تومانی را برای 27 قلم کالا پیشبینی کرده است. محسنی‌بندپی ادامه داد: البته دولت برنامه‌ای برای حمایت از گروه‌های ویژه (5 دهک جامعه) پیش‌بینی کرده که این پنج دهک عبارتند از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی، بیماران صعب‌العلاج، بازنشستگانی که حقوق آنها زیر یک میلیون تومان است و شاغلینی که حقوق آنها کمتر از یک میلیون تومان است که در این زمینه تمهیداتی برای حمایت از آنها پیش‌بینی شده است.

وی به تامین لوازم و تجهیزات پزشکی مورد نیاز افراد جامعه اشاره کرد و بیان کرد: در هفته‌های اخیر با بحرانی در خصوص پوشک و برخی لوازم روبه‌رو بوده‌ایم . سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حمایت‌های صندوق بازنشستگی کشوری درخصوص پرداخت وام ضروری به بازنشستگان، برگزاری تورهای زیارتی، سیاحتی و گردشگری افزود: تمام این برنامه‌ها طی یک زمانبندی مشخص و با حمایت وزارت رفاه انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر