jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۳۱۳۴ ۱۵ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به موافقت وزارت بهداشت گفت: قرار شده 5/3 میلیارد دلار با دلار ۴۲۰۰ تومانی برای تامین تجهیزات پزشکی از جمله پوشاک و اقلام دیگر اختصاص یابد.

به گزارش تسنیم، انوشیروان محسنیبندپی در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان افزود: دولت دو برنامه کرده که یکی از آنها برمیگردد به آحاد جامعه که با توجه به افزایش قیمتها، تامین ارز 4200 تومانی را برای 27 قلم کالا پیشبینی کرده است. محسنی‌بندپی ادامه داد: البته دولت برنامه‌ای برای حمایت از گروه‌های ویژه (5 دهک جامعه) پیش‌بینی کرده که این پنج دهک عبارتند از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی، بیماران صعب‌العلاج، بازنشستگانی که حقوق آنها زیر یک میلیون تومان است و شاغلینی که حقوق آنها کمتر از یک میلیون تومان است که در این زمینه تمهیداتی برای حمایت از آنها پیش‌بینی شده است.

وی به تامین لوازم و تجهیزات پزشکی مورد نیاز افراد جامعه اشاره کرد و بیان کرد: در هفته‌های اخیر با بحرانی در خصوص پوشک و برخی لوازم روبه‌رو بوده‌ایم . سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حمایت‌های صندوق بازنشستگی کشوری درخصوص پرداخت وام ضروری به بازنشستگان، برگزاری تورهای زیارتی، سیاحتی و گردشگری افزود: تمام این برنامه‌ها طی یک زمانبندی مشخص و با حمایت وزارت رفاه انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر