jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۲۴۱۵ ۱۲ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

دبیرکل سازمان ملل متحد ضمن محکومیت اقدامات خشونت‌آمیز در لیبی خواستار توقف هرچه سریع‌تر درگیری‌ها در این کشور شد. به گزارش پایگاه لبنانی النشره، آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد به درگیری‌های اخیر در لیبی واکنش نشان داد. براساس این گزارش، دبیرکل سازمان ملل متحد ضمن محکومیت اقدامات خشونت‌آمیز در لیبی خواستار توقف هرچه سریع‌تر درگیری‌ها در این کشور شد. گفتنی است، وزارت بهداشت لیبی روز پنجشنبه اعلام کرده بود درگیری‌های نظامی روزهای گذشته میان شبه نظامیان متخاصم در حومه طرابلس دست‌کم ۲۷ کشته و ۱۰۰ زخمی برجای گذاشته است. / مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر