بوی تعفن از قتل سرایدار پرده برداشت

سرایدار یک ساختمان در خیابان شریعتی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسید.
کد خبر: ۱۱۶۲۰۶۸
بوی تعفن از قتل سرایدار پرده برداشت

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، ساعت 11:20 روز گذشته مأموران کلانتری 124 قلهک با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و وقوع یک فقره قتل در خیابان شریعتی، قبل از دوراهی قلهک را اعلام کردند.

دقایقی بعد از اعلام این خبر، سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به‌همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم که اتاق سرایداری یک آپارتمان بود، حاضر و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

تیم جنایی با حضور در محل قتل با جسد غرق در خون مرد چهل و چهار ساله افغانستانی مواجه شدند که با ضربات متعدد چاقو (هفت ضربه) به نواحی مختلف بدن ازپای درآمده بود و متهم یا متهمان پس از وقوع قتل، روی جسد البسه و تشک انداخته بودند.

بررسی بیشتر نشان داد حدود 72 ساعت از مرگ مقتول می‌گذرد و همسایه‌ها با استشمام بوی تعفن از اتاق سرایداری با آتش‌نشانی و پلیس تماس گرفته که با گشودن در اتاق، این جنایت فاش شده بود.

تحقیقات حاکی از آن بود که مقتول حدود پنج سال در این آپارتمان به‌عنوان سرایدار مشغول به کار بوده و در اتاق به‌تنهایی سکونت داشته است همچنین آثار به‌هم‌ریختگی وسایل داخل اتاق مشاهده شد اما شواهد نشان داد سرقتی صورت نگرفته است.

در نهایت با دستور سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و بازداشت متهم یا متهمان این پرونده در دستور کار کارآگاهان قرار گرفته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها