jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۱۴۹۵ ۰۶ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مراسم رونمایی از «ستاره ناهید» از تولیدات جدید شبکه مستند همراه پاسداشت یک عمر فعالیت هنری ناهید امیریان، دوبلور سینما و تلویزیون، شنبه 10 شهریور ساعت 18 در فرهنگسرای ابن‌سینا برگزار می‌شود.

به گزارش روابطعمومی شبکه مستند، ابوالفضل توکلی، تهیهکننده و کارگردان مجموعه مستندهای «پیشکسوتان دوبله» درباره تولید این مستند گفت: ستاره ناهید خاطرهبازی با ناهید امیریان، دوبلور پیشکسوت است و به زندگی و کار او میپردازد. وی افزود: این دوبلور و مدیر دوبلاژ پیشکسوت بهجای شخصیتهای خاطرهانگیزی مثل الیور توئیست، سندباد، هاچ، زنبور عسل، آنت در بچههای کوه آلپ، بامزی و... گویندگی کرده است و کودکان دیروز و امروز ایران با صدای زیبایشان خاطره دارند.

توکلی با بیان اینکه جای هنرمندان زن در مجموعه مستند پیشکسوتان دوبله خالی بود، افزود: بارها نقدهایی درباره اینکه چرا مستند پرتره هنرمندان زن دوبله را نمیسازم، مطرح شد و در پاسخ به همین دغدغه و گلایه تصمیم گرفتم زندگی هنرمندی را کار کنم که به کودک درونش وفادار مانده است و همیشه بهجای کودکان حرف میزند. وی گفت: خوشبختانه پیشنهاد من با استقبال این بانوی هنرمند مواجه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر